Arap Sabunu

Yeni ürün

2 kg ve 15 kg ambalajlarda Bitkisel yağ + Sabun bazı ile formüle edilmiş, çevre dostu ve çok etkili bir sıvı temizleyicidir.

Daha Fazla Detaylar

  • 2 kg
  • 15kg Kova Ekonomik
  • 15kg Kova 1.kalite
Teslimatta ödemeli gönderilmez

65.92 TL

Kdv dahil

- +

Etiketler: sabun, deterjan

 
Daha Fazla Bilgi

Arap sabunu denilen ve sıvı yağlarla sabun bazının karışımından elde edilen bu ürünle, çevre dostu ve düşük maliyetli deterjan alternatifi bir temizlik ürününe sahip olabilirsiniz.

En az deterjanların temizlik gücü kadar kuvvetli ve sıvı yağ kadar doğa dostudur.

Arap Sabunu kullanım Alanları :

Fayans aralarının temizlenmesi. Fayans aralarındaki derzlerin zaman içerisinde kirlenmesi nedeniyle tuz ruhu kullanılırsa derzler açılır ve daha çabuk kirlenir. Derzler aşındığı için alt katlara su akar. Bunu önlemenin en kolay ve ucuz yolu fayansları temizlerken arap sabunu kullanılmasıdır.

Halı Yıkama :Halılardaki derin kirler arap sabunu katılmış su ile yıkanır ve durulanırsa hem daha çabuk temizlenir hemde renkleri canlanır.

Leke çıkarma: Özellikle beyaz çamaşırlarda kalan ve sadece makinada yıkama ile çıkmayan lekelerin üzerine biraz arap sabunu sürüp bir saat beklettikten sonra makinaya atarsanız çamaşırlar bembeyaz oluyor.

Sanayide kaydırma amaçlı :Gres yağının pahalı olması ve kirli bir kaydırıcı olması nedeniyle alternatif olarak arap sabunu kullanılmaktadır. Dişlilerin kaydırılması, kalıpların ayrılması ve ayırıcı olarak kullanılması için arap sabunu tercih edilebilir. Çamaşır ve bulaşık makinalarında da kullananlar olduğu gibi bununla ilgili bir tavsiyemiz yoktur.

Not : Hayvansal ürünler ve petrol türevleri barındırmaz.içinde parfüm ve esans bulunmaz

İçerik:  ayçiçeği yağı , sabun bazı, tuz


En ucuz Arap Sabunu fiyatı ne kadar
En uygun Arap Sabunu fiyatımız 65.92 TL'dir
Arap Sabunu satın al
Arap Sabunu nerede satılır?
Arap Sabunu uygun fiyata Arap Sabunu linkinden online sipariş ederek satın alabilirsiniz.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 6

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menü

mersin escort