Güvenlik
Türkiyenin her yerine siparişlerinizin toplam nakliyesi 10 TL'yi geçmez.(100 TL üzeri siparişlerinizde nakliye 0 TL'dir). Kapıda ödeme tercih edilirse miktarına bakılmaksızın, +5.00 TL kargo ücreti alınır. Havale veya kredi kartı ödemelerinizde bu ücret alınmaz. En küçük ve en büyük siparişleriniz itina ile gönderilir

Banka Havalesi ile : Garanti Bankası, Ziraat bankası ve  Posta çeki hesap numaralarımıza ürünün ücretini yatırıp, siparişinizi yine site üzerinden geçebilirsiniz.

Hesap Numaralarımız :

Garanti bankası Alıcı Adı: Mehmet Akif Akpek şube: Nizip Şb. Kodu: 646 Hesap No: 6299732

Ziraat Bankası Alıcı Adı: Mehmet Akif Akpek şube: Nizip Şb. Kodu: 44 Hesap No: 29453716 - 5001

 

Posta çeki : 5815494 Posta Çeki Hesabı şube Nizip Postane Posta Çeki hesabına yatırma :

Postaneye gidip 5815494 numaralı posta çeki hesabımıza ürün bedelini yatırıp, siparişinizi yine site üzerinden verebilirsiniz.

 

Kredi kartı ile : Tüm bankaların kredi kartları ile alışveriş yapabilirsiniz. Garanti Sanal pos sistemi üzerine kurulu olan sitemiz, 256 bit sertifikalı sayfalarla alışverişde güvenliğin en üst noktasındadır. Bonus kartlarına uygun taksit seçenekleri mevcuttur. Sözkonusu sistemden herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa, ödeme sayfası sonucunda müşterimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

 

Kapıda Ödeme :

Ürünü site üzerinden sipariş edip, kapınıza geldiğinde kargocuya ödeme yapabilirsiniz. Bu esnada kargo bedava olsada kapıdan ödeme farkı alınmaktadır.


Ana sayfaAna sayfa

Sepetiniz  

(boş)

Haber bülteni

Gemi, Tekne Halat
Bitkisel Sabunlar
cörek otu yagi
DMCA.com Protection Status