Güvenlik
Türkiyenin her yerine siparişlerinizin toplam nakliyesi 10 TL'yi geçmez.(100 TL üzeri siparişlerinizde nakliye 0 TL'dir). Kapıda ödeme tercih edilirse miktarına bakılmaksızın, +5.00 TL kargo ücreti alınır. Havale veya kredi kartı ödemelerinizde bu ücret alınmaz. En küçük ve en büyük siparişleriniz itina ile gönderilir

Arap Sabunu

    Brim seciniz
    15kg Kova
    2 kg


12.50 TL KDV dahil


Benzer: sabun deterjan

Arap Sabunu

Arap sabunu denilen ve sıvı yağla sabun bazının karışımından elde edilen bu ürünle, çevre dostu ve düşük maliyetli deterjan alternatifi bir temizlik ürününe sahip olabilirsiniz.

En az deterjanların temizlik gücü kadar kuvvetli ve sıvı yağ kadar doğa dostudur.

Arap Sabunu kullanım Alanları :

Fayans aralarının temizlenmesi. Fayans aralarındaki derzlerin zaman içerisinde kirlenmesi nedeniyle tuz ruhu kullanılırsa derzler açılır ve daha çabuk kirlenir. Derzler aşındığı için alt katlara su akar. Bunu önlemenin en kolay ve ucuz yolu fayansları temizlerken arap sabunu kullanılmasıdır.

Halı Yıkama :Halılardaki derin kirler arap sabunu katılmış su ile yıkanır ve durulanırsa hem daha çabuk temizlenir hemde renkleri canlanır.

Leke çıkarma: Özellikle beyaz çamaşırlarda kalan ve sadece makinada yıkama ile çıkmayan lekelerin üzerine biraz arap sabunu sürüp bir saat beklettikten sonra makinaya atarsanız çamaşırlar bembeyaz oluyor.

Sanayide kaydırma amaçlı :Gres yağının pahalı olması ve kirli bir kaydırıcı olması nedeniyle alternatif olarak arap sabunu kullanılmaktadır. Dişlilerin kaydırılması, kalıpların ayrılması ve ayırıcı olarak kullanılması için arap sabunu tercih edilebilir. Çamaşır ve bulaşık makinalarında da kullananlar olduğu gibi bununla ilgili bir tavsiyemiz yoktur.

Not : Hayvansal ürünler ve petrol türevleri barındırmaz.içinde parfüm ve esans bulunmaz

İçerik: Bitkisel yağlar Sabun asidi tuz

Ürün ile ilgili linkler: http://www.bugday.org/article.php?ID=115http://organikanneler.blogspot.com/2008/10/arap-sabunu.html   m:**

Arap Sabunu

cesitleri

Arap Sabunu fiyati 12.50
En iyi Arap Sabunu nerede bulunur :
Arap Sabunu buradan temin edebilirsiniz.

Sepetiniz  

(boş)

Haber bülteni

Gemi, Tekne Halat
Bitkisel Sabunlar
cörek otu yagi
DMCA.com Protection Status